رهبر تشکیلات حزب الله: برادران لاریجانی و احمدی نژاد یهودی تباران نفوذی در جمهوری اسلامی

۲۲.۰۲.۱۳۹۰, ۱۹:۱۹

  جرس، فرشید آل داوود : فردی که نظام او را به خاطر افشاگری هایش منزوی کرده بود به جمع مطبوعاتی ها پیوست. عباس پالیزدار، افشاگری که از فساد مالی برخی عالی رتبگان نظام پرده برداشته بود اینک در راس شورای سیاستگزاری روزنامه حزب الله قرار گرفته

Gunaz.tv Quote | Gunaz article

  جرس، فرشید آل داوود : فردی که نظام او را به خاطر افشاگری هایش منزوی کرده بود به جمع مطبوعاتی ها پیوست. عباس پالیزدار، افشاگری که از فساد مالی برخی عالی رتبگان نظام پرده برداشته بود اینک در راس شورای سیاستگزاری روزنامه حزب الله قرار گرفته است.  

  پالیزدار که تا پیش از این عضويت هيأت تحقيق و تفحص مجلس هفتم از قوه قضائيه‌، سخنگو و دبير هيأت امنای خانه صنعت‌کاران ايران، و رييس "دفتر مطالعات زيربنايی" در مرکز پژوهش‌های مجلس هفتم را بر عهده داشت، پس از دسترسی به تخلفات مالی سران نظام دست به یک افشاگری بی سابقه زد و سوء استفاده های گسترده منتسبین به نظام را برملا کرد.

برخی محافل سیاسی در ایران می گویند او اطلاعات بسیار دقیقی از میزان ثروت نامشروع عالی رتبگان نظام در اختیار دارد که گرچه با واکنش تند دستگاه قضائی روبرو شده اما همچنان تمایل دارد بخشهای بیشتری از اطلاعات خود را در راستای افشا کردن مفسدان اقتصادی علنی کند.

خرازی ها و حزب اللهی با گفتمان جدید

آیت الله محمد باقر خرازی، پیوند سببی با خانواده آیت الله خامنه ای دارد . به عبارتی خواهر وی با مسعود خامنه ای یکی از فرزندان رهبر روحانی نظام پیوند زناشوئی بسته است.

وی هم اکنون صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه حزب الله است . جایی که اینک عباس پالیز دار در راس سیاستگذاری های آن قرار گرفته تا وجهه افشاگرانه ای به این روزنامه ببخشد

روزنامه حزب الله ارگان تشکیلات موسوم به حزب الله ایران است . آیت الله خرازی چندی پیش در روزنامه خود مدعی شد که مجوز فعالیت قانونی تشکیلات حزب الله را بدست آورده است.

خرازی در بیان قانونی بودن تشکیلات حزب الله گفته بود: سالها بود که ما را به جرم غیرقانونی بودن «تحقیرمان» می کردند، از توسعه مان «هراسیده» و هر آنچه که در توان داشتند، «نثارمان» می کردند تا شاید با سیاستِ «حزب الله هراسی» مانع از «شکل گیری» حزب الله فقاهتی شوند.

حزب الله مورد نظر تشکیلات خرازی با حزب الله مرسوم در ایران تا حدی متفاوت است. باقر خرازی معتقد است برای مقابله با چپاول ها و غارت ها پا به عرصه گذاشته است و شاید استفاده از پالیز دار در روزنامه حزب الله خیلی بی مناسبت با این قاعده نباشد.

دبیر کل حزب الله ایران قبلا گفته بود که وزارت کشور مانع تراشی های زیادی را برای قانونی شدن تشکیلات حزب الله ایجاد کرده بود. وی می گوید : در ابتدا تلاش کردند با چپی خواندن ما را خفه و محدود کنند.

خرازی همچنین گفته بود که دولتهای سازندگی ، مشارکت سیاسی و دولت فعلی از همه ابزارها و امکانات برای قانونی نشدن حزب الله استفاده کردند.

وی معتقد است که قرائت اش از حزب الله با قانون شکنی های مرسوم فاصله دارد و یک حزب الله تئوریک و عقلگرا را مد نظر دارد.

خرازی در آخرین اطلاعیه در باب قانونی بودن تشکیلات خود از همه جریانهای پراکنده حزب اللهی دعوت کرد که سریعا به تشکیلات قانونی حزب الله بپیوندند و از فعالیت جزیره ای پرهیز کنند.

وی همچنین خاطر نشان کرده که قصد ندارد در بازی قدرت گرایان وارد شود و قدرت را بر اساس ثروت و تجاوز بدست بیاورد.

با چنین تفکری ورود پالیز دار به روزنامه حزب الله چندان عجیب نیست . عباس پالیزدار نیز ابتدا با چراغ سبز دولتی ها افشاگری هایش را آغاز کرد اما پس از آنکه احمدی نژاد هر گونه نسبت داشتن با وی را تکذیب کرد وی احساس کرد که از پشت به وی خنجر خورده است. افشاگر،  پس از محکومیت در دادگاه اکنون آرام و بی صدا در روزنامه حزب الله تحت امر باقر خرازی خیمه زده است و ممکن است اسرار دیگری را بازگو کند.

تئوری یهودی تباران در مقامات عالیه نظام

تشکیلات حزب الله ایران و شخص باقر خرازی از معدود افرادی هستند که معتقد به تئوری نفوذ یهودی تباران در دولت هستند. وی پیش از این  گفته بود ما در انصار حزب الله اين مساله را به عنوان يک تز قدرتمند مطرح ميکنيم. ما بايد فکری به حال اين افراد بکنيم که متاسفانه در مراکز قدرت حضور جدی پيدا کردند. نه تنها حضور در راس هرم قدرت قوای مختلف بلکه در خيلی از زير شاخه ها.

باقر خرازی همچنین گفته بود: ما وحشت کرديم از اينکه يک جريان به اين قشنگی سازمان دهی شده است که نيروهای خودش را در گلوگاه های نظام اسلامی قرار بدهد. و احساس ميکنيم يک جريان بسيار مخربی وجود دارد.آن دختر خانم انگليسی که می آيد زن فلان آقا می شود و بعدش هم آن آقا در بزرگترين قدرت اين نظام قرار دارد آيا اين طبيعی است؟ ما نميتوانيم اين را طبيعی تلقی کنيم. آيا قتل های زنجيره ای زير سر يهودی ها نبود؟ به نظر من اين مساله کاملا جدی است .وی همچنین لاریجانی ها و بعدها مشائی و به صورت لفافه شخص احمدی نژاد را نیز از جمله یهودی تباران نظام عنوان کرده بود. او در باره برادران لاریجانی گفته بود: چطور می شود از يک روستای لاريجان بعضی از سران ما از آنجا سر درآورده باشند؟ چه طور شده به آنها اعتماد کرده ايم؟ سوابق اينها را بايد ببينيم که از کجا اين مسائل آب ميخورد. من اينها را در بسياری از مراکز قدرت نظام دنبال کرده ام. تمام مشکلاتی که در اين سی سال در نظام داريم با تمام صراحت عرض ميکنم از اين افراد است. 

خیز پالیز دار برای افشاگری های بیشتر

افشاگری های پالیز دار در بدو ورود به این روزنامه آغاز شد. وی در شماره 1227 روزنامه حزب الله به تاریخ 15 اردیبهشت 90 در مطلبی با عنوان جنگ نرم علیه رزمندگان دفاع مقدس نوشت، سعید تاجیک فرد هتاک به فائزه هاشمی اکنون مدتهاست در زندان اعتصاب غذا کرده است. پالیز دار در دفاع از تاجیک نوشت فحاشی او جرم دارد اما تاجیک رزمنده دفاع مقدس است و وی تنها به دلیل تحریک م ن از عوامل جریان رمالیسم سیاسی به حاشیه کشیده شده است.

وی همچنین گفته سعید حدادیان و حاج منصور هم در نبرد با جریان اخیر در حال رفت و آمد به دادگاه هستند. پالیزدار می گوید: کمر همت بسته اند تا حزب اللهی های واقعی را خانه نشین کنند. وی 13 اردیبهشت نیز در مطلبی اقدام احمدی نژاد در قهر کردن از دولت را شبیه به تحصن اصلاح طلبان مجلس ششم دانست.

پالیز دار همچنین چهارشنبه 21 اردیبهشت نیز در مطلبی به حبیب کاشانی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس حمله برد. 

باید در انتظار ماند و دید که با حضور پالیزدار در شورای سیاستگزاری حزب الله چه رازهای ناگفته ای  برملا خواهد شد.

Post | Gunaz article thumb

به اشتراک بگذارید :

Post | Gunaz article social Post | Gunaz article social Post | Gunaz article social Post | Gunaz article social Post | Gunaz article social Post | Gunaz article social
دیدگاه‌ها
نوشتن دیدگاه
gun az article

فقط دیوان عدالت اداری می‌تواند مصوبه حداقل دستمزد را لغو کند

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

تورم سال ۱۴۰۱: هزینه خانوار ۶۳٬۹ درصد افزایش یافت

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

بازگشایی مرز ترکیه و ارمنستان برای «اتباع کشورهای ثالث»

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

628 بلوچ در سال گذشته اعدام و کشته شدند

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

برافراشتن نمادهای جعلی و تروریستی توسط طرفداران ارمنی در بازی ترکیه و ارمنستان

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

قصاص قبل از جنایت؛ کافه‌ای را در همدان به اتهام زمینه‌چینی برای رقص پلمب کردند

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

عفو «۵ هزار مجرم سابق» روسیه بعد از مشارکت در جنگ اوکراین

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

تدابیر آذربایجان برای جلوگیری از استفاده غیرقانونی گروه‌های مسلح ارمنی از مسیرهای منتهی به قره‌باغ

۱۴۰۲-۰۱-۰۶

gun az article

موج هشتم کرونا در ایران؛ افزایش وضعیت قرمز و مرگ و میر مبتلایان

۱۴۰۲-۰۱-۰۵

gun az article

رافائل گروسی: در اماکن عمومی ایران شواهدی از «فعالیت هسته‌ای» پیدا شده است

۱۴۰۲-۰۱-۰۵

gun az article

حمله دوباره به مواضع ایالات متحده در سوریه توسط نیروهای نیابتی ایران

۱۴۰۲-۰۱-۰۵

gun az article

مولوی عبدالحمید: انتخابات جمهوری اسلامی در طول سال‌های گذشته انتصاب بوده است

۱۴۰۲-۰۱-۰۵

gun az article

افزایش شمار تلفات نیروهای وابسته به ایران به ۱۴ نفر در حمله هوایی آمریکا

۱۴۰۲-۰۱-۰۵

gun az article

ژنرال ارشد آمریکایی: پنتاگون «چندین گزینه» برای مقابله با ایران اتمی آماده کرده است

۱۴۰۲-۰۱-۰۵

gun az article

قانونگذاران آمریکایی از اروپا خواستند سپاه پاسداران را تروریستی اعلام کند

۱۴۰۲-۰۱-۰۴

gun az article

خاندوزی: روسیه بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار خارجی در ایران است

۱۴۰۲-۰۱-۰۴

gun az article

حمله هوایی آمریکا به مواضع نیروهای تحت حمایت سپاه پاسداران ایران در سوریه

۱۴۰۲-۰۱-۰۴

gun az article

هشدار سازمان اطلاعات عراق به جبهه ترکمن‌ها نسبت به خطر حمله پ.ک.ک

۱۴۰۲-۰۱-۰۴

gun az article

عضو تشکیلات دولتی خانه کارگر: مزد ۸ میلیون تومانی کارگر کفاف یک دست کت و شلوار را هم نمی‌دهد

۱۴۰۲-۰۱-۰۳

gun az article

کنفرانس آب سازمان ملل در روز جهانی آب آغاز شد

۱۴۰۲-۰۱-۰۳